Neznámá entita MZ

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu záhadný tanec. Možná je starý více jak pět tisíc let. Analyzovat záhadnou postavou MZ. Tak to je nelehký úkol. Po analýze záhadného talířku kmene Mursi. Tak bude na řadě záhadný tanečník a ještě záhadnější tanec Zaouli.

Zatím co v našem století navštěvujeme centra asistované reprodukce. V Africe k tomu stačí pouze osoba tanečníka v podobě neznámého MZ. Jak to provádí tak to přesně nevím. Ale pokud se dívám na obrovské zábavní kluby dnes. Podobným způsobem se zde přivádějí mladí lidé do transu za pomoci alkoholu a omamných látek. A samotného tanečníka a hudbu zde nahrazuje DJ s hudební aparaturou.

Podoba tak nebude náhodná. Možná by stálo zato poohlédnout se i jinde. To provedeme v budoucnu. Když narazím na něco docela zajímavého. Shrneme to v kostce. Záhadný tanec předvádí mladý muž nikoliv žena. Takovouto postavu doprovází opatrovník. A k tomu jim hraje domorodá kapela složena z několika hudebních nástrojů.

Každá guroská vesnice má svého vlastního tanečníka zaouli. Moderní reprodukční centra zde nahrazuje malé náměstíčko z ušlapané hlíny. Nebudeme to dále rozebírat na řadě jsou vsuvky pro náročné.

https://www.youtube.com/watch?v=jBor59jkFVU
https://www.youtube.com/watch?v=_GeG4n_0dUU

Galerie obrázků :

Audio nahrávka:

Věřte mi tento díl je náročný když mám specifikovat konkrétní postavu neznámého MZ.
Dnešní úvahu na téma tanečník z populačního centra napsal pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory