Koleje kam se podíváš

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Koleje kam se podíváš
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu další pokračování v projektu dekódování obrázků a textů. V tomto zcela novém díle jde o pátrání po kolejích na ostrově Malta. Které jak se zdá dnes již nikam nevedou.

K dekódování  takovéto záhady je použito jedno z knižních děl. Jeho název a celé jméno autora nám poodhalí audio nahrávka.Jaká bude vaše dnešní úvaha nedokážu přesně odhadnout. Koleje tu jsou. Román známého spisovatele také.

A jeskyně na pobřeží Atlantiku dnes slouží nejspíše už jen jako úkryt před sluncem. Zato docela malé jeskyňky s poklopem („Dingli tanks“) nejsou bunkry z válečné zóny.  Ale zřejmě docela malé spižírny na seno pro oslíky. Ono dlouhé čekání u věštírny se někdy dozajista protáhne i na několik dní.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání v projektu D. Při dekódování dalšího nového symbolu. Novou audio nahrávku a galerii obrázků pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory