Faraon nebo fekst

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu cosi co přežívá na věky. Ano, každá informace přežívá na věky. Mnohdy se může stát že to bude i v jiné podobě.

Možná každý z nás vnímá informace zcela jinak. Proč asi. Může za to snad náš mozek. Každý vidí co chce vidět a slyší co slyšet chce. Já na tom nic nezměním. Mnohdy se vám zdát že naleznete něco co se dokonale překrývá. Jsou to stále informace o neznámých Alien. A co teprve když je nalezneme na naší planetě.

Dnešní úvahu věnuji záhadným postavám. Tyto se zčásti mohou skládat z DNA neznámé skupiny Alien a z části lidské DNA. Ptám se sám sebe co je to za hybridy. Nastává doba kdy se mohou znovu objevit na scéně našeho moderního světa.

To vše má možná očividně nějaké iracionální vysvětlení neslučitelné s naší moderní vědou. Věřte mi nikdo nechce přepisovat dějiny. Možná právě dnes to nevědomě činím svojí novou úvahou. Zda za to může podivná postava faraona

Achnatona nebo skupina záhadných postav v podobě fekstů.
I v samotné sbírce balad Kytice od Karla Jaromíra Erbena můžeme takovouto osobu definovat jako neživou.

Malá vsuvka na závěr :
https://www.youtube.com/watch?v=i4kjHhfqK4w
Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Pokračuji. Sledujete držím slovo. Dávejte pozor na budoucnost neustále se k vám přibližuje. Stálý dopisovatel magazínu HB history Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory