Záhadný Abydos airship

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadný Abydos airship
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu další pokračování z programu analýzy záhadných vzdušných dopravních prostředků.

V dnešním tématu nahlédneme pod pokličku do projekční kanceláře inženýrky Kavya Vaddadi. A to ve zcela novém unikátním česko – indickém projektu spolupráce.

Další koho nesmíme přehlédnout jsou dva strůjci informací. Všimněte si prosím zcela identických obrázků a fotografií. Od dvou bezpochyby rozličných spisovatelů. Prvním nebude nikdo jiný než můj oblíbený spisovatel Miloslav Stingl. A ten druhý nám velice známý. Kterým není nikdo jiný než kontroverzní švýcarský spisovatel a záhadolog  Erich von Däniken.

Co možná nevíte v minulosti došlo k setkání obou spisovatelů a to při čtvrté výpravě pana Miloslava Stingla do Jižních moří. Podle mé úvahy jde o identicky velice podobná témata. Co však vyplývá z díla spisovatele pana Ericha von Dänikena.

Je právě to že osobně neskrývá svůj obdiv k cizím neznámým entitám a jejich dokonalé technice. Zato co pan Miloslav Stingl docela strategicky podobné informace sice skrytě zveřejní.  A to snad z důvodu toho. Aby to nenarušilo socialistickou morálku v tehdejší ČSSR a celém tehdejším východním bloku. Dalším důvodem je nenarušit neochvějnou víru všech světových církví. Další podrobnější informace naleznete zde.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

 

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost s jakou sledujete moje stránky na HBhistory. Dnešní tematický celek připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory