Záhada třetího sektoru

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada třetího sektoru
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na řadě druhý a předposlední díl z nového pokračování v projektu Akta X. Ne, nebojte se. Znovu nepůjde o nic vážného. Pouze vám předložím další nová fakta k nahlédnutí. Našim cílem je zcela nová analýza kontaktu s neznámou entitou.

V dnešním druhém díle se uskuteční kontakt pouze s jednou světelnou bytostí. Ve skutečnosti nedojde znovu ke kontaktu tří osob jako v předešlém díle. Ale pouze s jednou další ženou.

Tato sice naznačila že došlo k záhadnému úmrtí dvou mužů z předchozího kontaktu. Avšak tuto novou informaci nemohu znovu potvrdit ani vyvrátit. Další podrobná fakta a svědectví pro vaši dnešní úvahu naleznete zde v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání u třetího a posledního dílu z projektu Akta X. Dnešní tematický celek pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory