Plzeňská restaurace Na Ostrově

Nově otevřená restaurace Na Ostrově zdarma poskytuje pro své hosty vlastní parkoviště. Již při vstupu zaujme moderním designem a příjemnou atmosférou. Jako jedna z mála restaurací nabízí pivo Pilsner Urquell z tanků prvotřídní kvality.

Personál je zde proškolený jak v čepování, tak i v péči o zákazníka. K jídlu Vám doporučí vhodný nápoj, jak už zmiňované pivo, tak i vhodné víno. Naše vinotéka nabízí české i světová vína vysoké kvality.

Vnitřní prostory restaurace jsou plně klimatizovány. Jsou zde k dispozici i dva oddělené salonky vhodné pro školení, firemní večírky a menší oslavy. Možnost propojení salonku s restaurací nám umožňuje zde pořádat i větší akce – svatby, smuteční hostiny, rauty.

Nově je zde je otevřená i krytá venkovní terasa s výhledem na řeku.Restaurace je v úzké spolupráci s KD Ostrov, kde zajišťuje občerstvení při plesech, koncertech a kulturních vystoupeních.

Od července 2017 je zde nový jídelní lístek s nabídkou české kuchyně a moderní gastronomie. Přes obědy je zde podáváno polední menu.

   Web, e-mail: info@restauracenaostrove.cz, Facebook, tel.: 720071973

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory