Hitler žárlil na obnaženou Evu! A říkal jí Rusalko

Ačkoliv Hitlerovi se Eva fyzicky líbila jako prototyp modrooké árijské ženy a rád ji viděl sportovat ve spodním prádle z anglické kůže, některé její zvyky a zájmy neměl rád.

 
Prudérní Hitler na Braunové nesnášel, že se líčí, kouří, sluní se a plave obnažená. Ta ačkoli byla schopná pro Hitlera obětovat i vlastní život, se těchto zálib nikdy nevzdala, ale oddávala se jim ve führerově nepřítomnosti.


V Evině rouše pod vodopádem
 
Při opalování se ráda nechala fotit ve slušivých plavkách, které podtrhovaly její pěknou, souměrnou postavu. K jezeru brávala také svoje rodiče a hlavně mladší sestru Gretl, která byla stálou součástí Evina doprovodu na Berghofu. Obě sestry se bez zábran koupaly v jezeře nahé a v Evině rouše se smíchem dováděly pod vodopádem Königsbach, který se řítil do jezera přes skalní výběžky z výšky 800 metrů.
 
Fotografie a filmové záběry často zachycují Evu Braunovou jako veselou krasavici, která se uměla ve společnosti přátel odvázat a užívat si různých radovánek. Tento dojem je však klamný, Jak po válce řekl její bratranec Gertraud Weisker, který ji na Berghofu v roce 1944 navštívil, byla to ta nejneštastnější žena, jako kdy v životě potkal. Hitler si ji nechtěl vzít a jejich vztah 12 let před veřejností přísně tajil, aby nepřišel o houf svých obdivovatelek.
 
Na Berghofu, kam ji odklidil, se Braunová cítila většinou velmi osaměle a bez Hitlera se tam spíš trápila, proto neváhala na konci války následovat führera do jeho bunkru v rozbombardovaném Berlíně, užít si tam jeden den života jako vdaná žena a pak se svou osudovou láskou na jednom gauči společně zemřít.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory