Nuragy – Analýza věží

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu analýza věží. Ten kdo má rád nějakou výzvu. Tak se vydá na cestu. Kam to bude? Směrem do Aše, Chebu a Mikulášovic. Zde celkem nedaleko jmenovaných měst stojí Bismarckovy věže. Ve své podstatě se moc od sicilských věží nuragů neliší. Snad asi jenom věkem.

Pro ty náročnější vede cesta do Itálie. Dále lodí na Sicílii a Sardinii. Ten, kdo miluje výtečné sýry, tak nemusí cestovat jen po stopách obrů. To, co tu stojí již velmi dlouho jsou záhadné věže. Když mám čas a dostanu pozvání. Velice rád si zavařím středomořskou kuchyni. Ta ze Sardinie je výtečná. Na co si ale musíme dávat pozor. Je ve skutečnosti jedna místní specialita pojmenovaná Casu marsu. Jak se zdá obrům nevadí. Sledovat konzumaci této speciality ne každý vydrží.

Další v pořadí tak bude účel staveb nuragů. Když tedy neslouží jako spíže. K čemu tak asi budou sloužit. To odhalíte, když dokonale nastudujete dnešní téma a to do detailu. Může tak dojít k budoucímu útoku z nebes. Všude kolem nás je plno tragických scénářů, ale nikdo nepíše jak se máme zachránit. Nemám ani známé, kteří pracují v oblasti testů z aerodynamiky. Proto uložíme část použití věží z doby civilizace Nuragů k ledu. Každý tak má svoji budoucnost ve vlastních rukou.

Několik málo vsuvek z YouTube :
https://www.youtube.com/watch?v=LymNQnKxpdQ
https://www.youtube.com/watch?v=PskMQv62E9M
https://www.youtube.com/watch?v=6v2h9lFx5ak

Audio nahrávka:

Autor úvahy: Jiří Zelenka. Obrázky: Internet a Wikimedia Commons. Vsuvky: YouTube. Magazín: Svět záhad z Havlíčkova Brodu na HBhistory.

Nejsilnější Krutopřísný Energy Drink Na Trhu

Připrav se na explozi přírodní energie! Nový bylinný DRINK je tady!

  • ✅ 100% přírodní
  • ✅ Bez cukru
  • ✅ Super složení: Guarana, Ženšen a další bylinky

Vhodný pro každou příležitost: probuzení, maraton seriálů, náročný den v práci.

Kup teď

You may also like...

Translate »
Sdílej HBhistory