Akášická knihovna

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na řadě téma docela prosté. Musím se vás předem zeptat zda chodíte do knihovny. Nedokáži tak popsat každého jednotlivce jak svojí vlastní nezdolnou vůlí absorbuje informace. Problém je v tom, že naše světová společnost je zdeformována. Ve své podstatě se naučila používat vlastní Pandořinu skříňku.

Je pravda když ji otevřu. Musím se zhrozit co vše je v ní ukryto. Musím se zeptat kdo jsou ti moderní bohové kteří se chovají stejně jako bohové kteří Pandořinu skříňku vlastní. Majíc pocit radosti, když ji kdosi cizí otevře. Je tu problém, naše planeta má plno zvědavců.

U některých žen tato vlastnost převažuje. Přejí si neustále nové dárky. A ejhle máme tu problém. Já osobně určitě neotevřu balíček s etiketou „Explosive“. To, co bude následovat je ztráta života nebo si tak poškodím části svého vlastního těla. Slovo obezřetnost je na místě. Ukončím úvahu a přesunu se do minulosti. Sama naše planeta se chová jako záznamové médium. A ukládá si tak jistá data. Údajně se dají přehrávat donekonečna.

Na naší planetě jsou i lidé kteří to zvládnou zhmotnit pomocí médií a to ve formátu audio a video. Podrobný obsah naleznete v části dnešní úvahy. Nalézt podrobnější informace není tak jednoduché jak se na první pohled zdá. Tak nepřiložím žádnou vsuvku. Ten kdo je neoblomný zeptá se kněze na svatého Tomáše co píše o životě Ježíše.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

You may also like...

Translate »
Sdílej HBhistory