Záhada z jiné reality

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada z jiné reality
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Jsou mnohdy osudy které nelze nijak změnit. Poslední dobou se to stává denní realitou. Nechci nikoho strašit.

Dnešní analýza se z velké části věnuje tomu co nás může a nebo nemusí očekávat na druhé straně. Co je to jiná realita. Může jít snad o přesun z jedné časové reality hmotné. A to do zcela jiné reality nehmotné. Kde možná nic nevážíme a stáváme se pouze jakýmsi zdrojem nového druhu energie.

Zda takovouto energii dokážeme zpětně přesunout do původního hmotného světa nelze vyloučit. Z učení mistrů Dálného východu a to konkrétně  Tibetu přicházejí různé nepotvrzené informace. Podle tohoto učení nelze vyloučit že se do hmotné reality můžeme vrátit celkem sedmkrát. Tibetská teze hovoří o sedmi branách. Zda sdílíte stejný názor nevím.

Co se mi podařilo. Bylo vyslechnout několik nejmenovaných svědků kteří hovoří o návratu zpět do naší reality.

V podstatě kdosi nesplnil jakýsi domácí úkol a tak nemá právo opustit naší realitu. Následně na to je vrácen zpět. V dnešní analýze nehledám konkrétní domácí úkol.

Hledám zprávu co je za branou do jiné reality. Na naší planetě jsou lidé kteří dokáží na krátký čas vědomě nebo spontánně opustit svoje tělo. Někdy k tomu používají  halucinogenní látky jindy k tomu stačí jakýsi monotónní tanec doprovázený třeba jenom malým bubínkem.

Nejen to najdeme i obsáhlé texty knih hovořících o realitě po životě.

Stačí prý natrénovat krátkou mantru a vybudujete si tak svou vlastní planetku. Máte doma podložku na cvičení jógy a malou svíčku ve skleničce. Před plněním nácviku mantry následuje malý hudební bonbónek pro vaši koncentraci mysli : https://www.youtube.com/watch?v=ssznh5AY8cg

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Dnešní nové téma věnované přesouvání z jedné reality do druhé tam a zpět. Připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory