Záhada růžového pokojíčku

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada růžového pokojíčku
Loading
/

V dnešním tématu nepůjde o nějaký románek nebo vraždu v růžovém pokoji. Význam růžového pokoje v dnešní analýze znamená asi tolik. Stejně tak jako se dívat pohledem hmyzu na naší atmosféru. Kdo je naše neznámá bytost. Nebo snad jde o celou skupinu vyspělých bytostí pracujících na kontaktu s jedinou pozemskou osobou. Jde ve skutečnosti o pohled zcela cizí neznámé entity. Která má cosi společného se hmyzem.


Jak dalece vás může omámit kyslík možná s přídavkem jiného neznámého plynu. Růžová barva viditelně ukazuje na obsah kyslíku nejen v naší atmosféře. Nevím jak je možné detekovat zda některé naše geny neobsahují podobnou strukturu společnou s populací hmyzu z naší planety. Kdosi z naší populace mohl dosáhnout dalšího pokroku ve svém vývoji. Možná tak jde o zcela nový druh lidské bytosti schopné vnímat volání třetího druhu operujícího zřejmě v oblasti nedaleko naší planety. Nebo je zájem posunout nás o krok vpřed. Možná v oblasti rychlosti světla. Tou další možností je navázat kontakt s něčím co budujeme na naší planetě.


Jak se zdá v komplexu zařízení CERN byla úspěšně vytvořena neznámá částicová reakce. Na kterou jak se zdá chtěl kdosi odpovědět z hlubokého vesmíru. Jde zatím ve skutečnosti o nepodloženou hypotézu. Nebýt tu jeden záhadný kruh nad zařízením CERN.
Následuje nepodložená zpráva která hovoří o třech vesmírných lodích. Údajně starých několik tisíc let stojících kdesi nedaleko naší planety. Malá ukázka velkého hadronového urychlovače CERN na YouTube zde.


Český rozhlas Radiožurnál :
– https://www.youtube.com/watch?v=cUPpT0u-6-A


Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Tímto ukončíme dnešní velice záhadnou úvahu. Kterou připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory