Záhada jménem Pulsa diNura

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada jménem Pulsa diNura
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu černá magie a okultismus. Ne, nejde tak zřejmě o ojedinělý kouzelnický trik. Je to mnohem vážnější než si každý z nás možná může myslet.

Protokol popsaný v Bibli svaté má za takovýto úkon. Jediný možný trest. A to je navždy zůstat jako duch na naší planetě. Zda se dá tento trest nějak odčinit. Možná ano.

V případě kletby uvržené na Ariela Šarona a řadu dalších obětí. Čeká úděl za vykonání černé mše každého dalšího stejný osud. Osoby které vykonají obřad černé magie pod názvem Pulsa diNura. Čeká tak zřejmě obdobný osud.

Kdyby byla uvalená černá mše nasměrovaná na majetek cílové osoby. Možná by tak vše dopadlo jinak.
Co plyne z tohoto ponaučení. Černá magie je provozována celosvětově. Zda má však něco společného s učením Kabaly. Tak tento detail nikdy žádný mág z oblasti černé magie nezveřejnil. Mnohdy se čas od času naleznou nějaké informace.

Dnes vám přiblížím pouze tuto jedinou. Jak dlouho je tento fenomén takzvaných ohnivých důtek používán. Možná už dokonce celá staletí. To co v samém závěru dnešního tématu naleznete. Bude krátký životopis Ariela Šarona a další filmovou vsuvku. Kdo má zájem dokonale nastudovat tuto kratičkou ukázku černé magie. Musí dokonale ovládat anglický jazyk. Nebo jinou další nespecifikovanou řeč.

Ale více již v naší filmové vsuvce : YouTube

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Poslední na řadě je samotný Armagedon podle Zjevení Janova. Tento analyzujeme někdy příště. Dnešní téma připravil dopisovatel a fotograf Jiří Zelenka „ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory