Terapie podstaty záměru – Naučte se naslouchat svému tělu

SU JOK – SYSTÉM PRVOTNÍ PODOBNOSTI – Su-jok je novou, jednoduchou léčebnou metodou s vysokou účinností, která má postupy vhodné i pro laickou veřejnost, ale hlavně umožňuje odborným lékařům cíleně působit i na jednotlivé části tělesných orgánů. A to vše bez použití léčebné chemie. Metoda vychází z klasické čínské a z národní korejské medicíny. Rozpracoval ji a objevil profesor jihokorejské university v Soulu MUDr. Park Jae Woo, který tento léčebný systém s úspěchem použil na Ukrajině při léčení nemocí z ozáření po černobylské katastrofě. Tak vznikl v Evropě hluboký zájem o tento medicínský vědní obor a odtud se začal velmi rychle šířit po celém světě.

REFLEXOLOGIE – AKUPRESURA A DIAGNOSTIKA – Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Pro zajímavost je možné uvést, že stejného principu využívá akupresura (reflexní body jsou stimulovány intenzivním tlakem prstu) nebo akupunktura (reflexní body jsou stimulovány vpichem tenkých jehliček). Stimulace reflexních bodů vede k odstranění energetické nerovnováhy jednotlivých orgánů v těle a harmonizuje průtok energie v meridiánech – akupunkturních či energetických drahách.

PORADENSTVÍ V OBLASTI ZDRAVÉ VÝŽIVY, ŽIVOTNÍHO STYLU A FYTOTERAPIE – Být zdravý, vypadat a cítit se skvěle, sršet energií. Pomůžeme Vám najít zdravý životní styl a harmonii těla při souznění s přírodou.

CELOSTNÍ MEDICÍNA – PSYCHOSOMATIKA – Podstatou psychosomatické péče je celostní (holistický) pohled na zdraví člověka. Psychosomatika se zabývá souvislostmi mezi stavy těla (soma), duše (psyché) i vlivy životního prostředí. Starosti, s nimiž si hlava neví rady, tělo často řeší nemocí (somatizace). Cílem léčby je najít zdroj obtíží a obnovit rovnováhu. Odstraňování uvězněných emocí obývající naše těla.

GRIM DUW – ENERGETICKÁ CENTRA – GRIM DUW (Reiki) je metoda, která využívá energii a energetických center (čaker) k léčbě běžných ale i těžších nemocí. Zmírňuje emoční i psychické potíže. Napomáhá regeneraci organismu, a proto se v některých zemích používá jako podpůrná léčba klasické medicíny.

MASÁŽE A ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ – Nabízíme masáže sportovní, zdravotní, relaxační, reflexologické uvolnění pohybového aparátu (nejen krční páteř, ale páteř celkově, lopatky, žebra, pánev, …) dále uvolnění svalových křečí a bloků (trigger pointů), zdravotní cvičení, …

BAŇKOVÁNÍ A MOXOVÁNÍ – Baňkování zúročuje působení podtlaku přikládáním skleněných nebo silikonových baněk na kůži, který uvolňuje svalové křeče a bloky. Moxování využívá intenzivní sálavé teplo hořkých bylin, a to zejména pelyňku, na vybraných místech těla pro urychlení a podporu procesu uzdravení našeho těla.

NEJSILNĚJŠÍ HOMEOPATICKÉ TINKTURY V ČR

www.smesibylin.cz

www.facebook.com/HruzovyKapky

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory