Pelestrovský les – Havlíčkův Brod

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Pelestrovský les - Havlíčkův Brod
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad z Havlíčkova Brodu. Na programu je dnes poslední případ v projektu Akta X.

Dnes se dobereme dvou záhad najednou. Proč tu stojí Poděbab a kde jsou další kříže stojící v řadě.  Podle linie GPS můžete nejspíše další kříže najít až sto kilometrů daleko. Máte možnost tyto kříže hledat.

Podle vlastního šetření jsem došel k názoru. Co tu hledal Cyril a Metoděj. Něco co tu hledá i neznámá entita. A tím je dosud neznámé palivo z linie sv. Jiří. 

Takto zní informace pro budoucí časy. Ano létají a budou neustále přilétat a tankovat potřebné palivo.A ta značka jménem Poděbab tu bude stát další tisíce let a ukazovat na linii sv. Jiří. Poškodit ji nebo přesunout znamená přivodit si něco zlého.Jaká bude Vaše dnešní  úvaha nevím. Moje varování snad bude dostačující. A když se budete někomu smát z okolí Poděbabu jak se dívá na tankování paliva. Tak si to prosím raději nechte pro sebe.

 

Galerie obrázku :

 

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a tímto posledním případem beru projekt Akta X za zcela uzavřený. Galerii obrázků a audio nahrávku pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory